• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de edi176

  1. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    asta este am participat macar am incercat nu ma interesa decoratiunea doar gemurile am nevie de ele dar asta este ca decoratiunea este usles la levelul meu ca eu doar cu 300 de gemuri ajungeam la cap trei pentru resurse doar aveam nevoie nu de pcuri sau pentru extinderi ma costa prea multe...
  2. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    conteaza pentru premul bonus un han al gravitatiei si 500 gemuri daca ai si rang primest de la ce rang te aflii asta daca nu ai o singura pagina in cazul asta nui nevoie scrie in descriere trebuie sa participi la toate si la nr 2 sa raspunzi corect daca vrei premiul bonus daca nu il poti lua...
  3. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    desenele din paint sunt cele mai greu de facut desene pentru ca trebuie desenat cu mausu si al meu are multe probleme a trebuit sa sterg de 1 mie de ori am stat 2 ore la sters pentru ca modul radiera e prea mica cat litera a si desenu este destul de mare se blocheaza uneor mai are si dilei...
  4. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    este ceva desenat in paint pe calculator si numai cele scrise de mine se vad si restu nu stiu nici cand se anuta castigatorul nu stiu am raspuns la toate in acesi zi in care a venit si etapa la fiecare am facut asa am participat la toate trei este usor sa introduci fotografii sau desene in...
  5. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    nu pot sa imi vad decat raspunsurile mele nu sa dat lsta cu rangurile sper sa se dee premiile daca nu am muncit o gramada l sarcina 3 restul au fost fleacuri
  6. Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

    sper am dat raspusurile imediat cand au sosit etapele cocursul este global sau pe fiecare servar si premile se dau la topuri globale sau nationale sper sa nu fie globale ca na vem nici o sansa la castig nationale mai merge dar globale nu is prea multi oameni sunt 3 mil de jucatori in tot...
  7. Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    este pisica bastet
  8. Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    negustor calator II pentru ca produce resurse speciale la care nam acces pana la capitolul 3 si cu cost 0 si timp minim 3 sau 9 ore
Sus