• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Dl. Goe

  1. Modernizare cladiri de cultura.

    hmm, nu stiu ce sa zic....daca ma uit doar la cladirile culturale premium (luate cu diamante) la cap. respectiv sunt chiar mai puternice decat premiile mari de la evenimente (mie asa mi se pare, din ochi apreciat); daca le poti da si upgrade, nu doar ca pierd ceva clienti, dar devin si premiile...
  2. Despre Turla

    referitor la turla, pe mine ma roade o intrebare: cerintele de la negocieri sunt aceleasi pt toti jucatorii (cap. identic, evident) sau sunt generate aleatoriu? daca ar fi aceleasi cerinte, atunci s-ar putea organiza un grup de jucatori interesati de negociat si care sa testeze (fiecare cate o...
  3. Planuri

    exact, cand deschideti cufarul nr 10, primeste toata fratia cate unul; altfel, se poate cumpara cu diamante, parca 300 e pretul; mie mi se pare mult, deci rabdare si tutun + turnir de 10+ cufere. edit: m-am uitat dupa fratia ta si am vazut ca esti singur....sfatul meu e sa cauti o fratie cu...
  4. cladiri eveniment la craft

    am 9 artefacte de urs (d'ala de anul trecut); d-asta ma intereseaza daca mai am sanse sa prind baza. deci tu zici ca pot sa mai traiesc cu speranta :)
  5. cladiri eveniment la craft

    Salutare! in timpul evenimentului curent (zodiacul de toamna) observ ca avem posibilitatea sa craft-am (la academie) atat artefacte (evoluari) ale ursilor de anul trecut, dar si bazele (ursii in sine); cum eu n-am vazut ursul brun la craft pana acum, intreb: mai am vreo sansa sa-l prind dupa...
Sus