• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de DiscovererDana

  1. Dans al elfilor

    Buna ziua, Din ce se compune un dans al elfilor, va rog? Multumesc si Sarabatori cu bine!
  2. Piatra spectrala

    Buna ziua, Imi puteti spune, va rog, la ce foloseste piatra spectrala? De ce nu o gasesc stocata nicaieri? Va multumesc si va doresc o zi minunata! Discovererdana
  3. Jocul nu functioneaza pe RO

    Eu nu ma pot conecta de pe nici un browser, nici mozilla, nici chrome, nici edge...
  4. Jocul nu functioneaza pe RO

    Buna seara! Sunt deja cateva ore bune de cand jocul nu merge pe RO. Nu ma pot conecta si joc de 6 ani! Ce se intampla? Pe beta ma cconectez fara probleme, pe RO nu.
  5. Event nou pe Beta

    Buna! Are cineva amanunte despre noul event de pe Beta: Mischievous Therapy, care va incepe joi, 29/09? Multumesc!
  6. Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Phoenixul de Foc este cladirea mea preferata. Are o grafica deosebit de interesanta si ofera foarte multe beneficii, pe langa cele oferite la 48 ore, provizii, fragmente rune si profit portal, este esentiala in lupte, atat la turnir, cat, mai ales la Turla Vesniciei.
  7. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Solstitiul de vara Ninsoarea Renasterea Phoenixului
  8. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Solstitiul de vara 2016 Ninsoarea 2016 Renasterea Phoenixului 2017
  9. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    Cele 3 eventuri sunt: Solstitiul de vara 2016; Ninsoarea 2016; Renasterea Phoenixului 2017.
  10. Concurs Mărțișor

    Doresc tuturor doamnelor si domnisoarelor sa fie libere, frumoase si diafane asemenea acestor minunati fluturi.
Sus