• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de angelant37

  1. angelant37

    Frația Lion King caută membri activi.

    Ne place acest joc, suntem atrași de turnir dar si de alte eventuri. Dacă căutați o frație în care se joacă din plăcere vă așteptăm la noi:)
  2. angelant37

    Fratie activa

    Fratia LION KING, cauta membri activi .Nu avem decat regula bunului simt, joci si respecti pe ceilalti.Acum incercam un turnir de 10 dar suntem doar 16, daca doriti sa fiti alaturi de noi in marea incercare, va asteptam.
  3. angelant37

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

    Cel mai fidel prieten, Pufy
  4. angelant37

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    URS POLAR Imi da posibilitatea sa fac toate rundele la turnir, sa iau acele recompense de care am nevoie sa ma dezvolt si sa-mi ajut echipa .Este si o cladire frumos realizata, ma simt ca in Craiasa zapezii!!!
  5. angelant37

    Fratia Cat & Dog cauta membri activi

    Suntem o fratie creata de curand. Dorim sa ne intregim fratia cu jucatori veseli, iubitori de cats & dogs carora le place acest joc.Vrem totusi sa fii activ in joc, sa participi la turniruri, aventura, turla si tot ce ne poate uni in acest joc. Te asteptam cu drag alaturi de noi.
  6. angelant37

    fratia Ochi de tigry

    Suntem o fratie activa in care regulile se respecta, care-si doreste foarte mult sa realizeze 10 cufere la turnirul de marmura de marti.Din diverse motive ne-am micsorat ca numar si ca urmare scopul nostru nu poate fi atins.Daca doreste cineva sa se alature permanent sau provizoriu in aceasta...
  7. angelant37

    O mână de ajutor

    Daca nu ai probleme cu lipsa resurselor sau cultura cred ca ar trebui sa trimiti un tichet la supor, te vor ajuta repede.
  8. angelant37

    Fratia Ochi de tigru cauta membri

    Suntem o fratie activa, ne place jocul si vrem sa te alaturi noua ,sa crestem impreuna.Participam la aventuri , speram sa ocupam un loc din ce in ce mai bun, la turniruri facem momentan 6, 7 cufere . Daca doresti sa vii la noi te asteptam.
  9. angelant37

    Fratia Ochi de tigru recruteaza membri activi

    Cautam membrii activi .Cei care doresc sa intre in fratie sa citeasca regulile, cateva, simple, usor de realizat.
  10. angelant37

    Discuții Concurs - Prietenul meu cel mai bun

    e superba
  11. angelant37

    Concurs Prietenul meu cel mai bun

    Oreo cel nazdravan
  12. angelant37

    Cautare membri fratie

    fratia Ochi de tigru cauta membri activi
Sus