• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de andras11

  1. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Da! E super asa!
  2. andras11

    Discuții Concurs - Crăciun 2018

    Ciao! Da. S-au terminat. Cele secventiale erau per total 100 de misiuni. Spor la adunat fulgi in continuare si la cele zilnice ramase. Andras
  3. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! https://www.gamersgemsofknowledge.com/ Aici puteti vedea si mai multe detalii despre joc. ;)
  4. andras11

    Prezentare

    Ciao!
  5. andras11

    De la nasu' mare ,,smecherii'' pentru chat!

    Buna seara! Nu mai merg comenzile /who si /w... Exista altele noi? Merci, Andras
  6. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Multumesc frumos. Pana la urma am aflat! Andras
  7. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Buna ziua! Totusi doar atat? 3x3x50=450 Nu mi-e clar, sau sunt mai batut in cap. :rolleyes: Multumesc, Andras
  8. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Multumesc frumos, Andras
  9. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! Ce ne trebuie acolo? Tot insigne ca si la hartile astea? Multumesc, Andras
  10. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! As avea o intrebare de incepator. :) Cum se ajunge la punctajele de pe primele locuri la Aventuri? Toate traseele de pe cele trei harti adunate nu ajung la totalul lor. Multumesc, Andras
  11. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Imi asum riscul!!! :p;)
  12. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! Eu la fel...;) O zi faina la toata lumea!
  13. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Adevarul adevarat este, ca aventurile... au fost de ȘTERS am bagat la resurse de mi-a venit rau... pentru o nimica toata! Am facut-o din ambitie! Pentru antrenament! Data viitoare nu o sa particip daca vor fi premii asemanatoare! Am vazut de la inceput ca fratiile puternice nu au participat...
  14. andras11

    Prezentare

    Ciao!
Sus