• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Alinutza2002

  1. Feedback Discuții versiunea 1.75

    eu nu pot sa motivez de pe mobil (ios) ; se inchide aplicatia. de 3-4 zile mi se intampla asta. nu stiu daca este bug, dar cu alte aplicatii nu am probleme
  2. Imi dispar armatele

  3. Imi dispar armatele

    de ieri nu mai am vrajitoare. au disparut din cazarma si nu le pot folosi la lupte. Cu o zi inainte mi-au disparut si golemii , dar acestia au reaparut relativ rapid, dupa ce am redeschis jocul
  4. teren nefolosibil

    Buna! am in oras o zona (3x3) pe care nu pot pune nici o cladire. De cate ori incerc imi apare mesajul" s-a produs o eroare interna... " si ma scoate din joc
  5. Event Discuții - Regele Zăpezilor și Ninsoarea

    La misiunea "cerceteaza o provincie sau produ o vraja..." am cercetat (adica negociat pe muuuulte produse) nu una, 2 provincii si nu mi le-a luat in calcul. Acum m-am apucat de vraja... Cam bataie de joc
  6. Provincii

    Nimic! Eu si la turnire negociez. Pierd trupe si timp aiurea. Si cei din fratie negociaza. Singurul rost al cazarmei e ca-mi aduce puncte in clasament
  7. Feedback Discuții Versiunea 1.18

    Eu sunt la orci. Am 191 de provincii descoperite (suficiente cat sa trec la elfii de padure) dar nu am spatiu. Locuintele isi maresc spatiul cu 1/3. Cladirile sunt foarte mari. Fabricile se maresc. Acum, ca sa ma extind am nevoie de peste 8 provincii cucerite; in conditiile in care intr-o...
  8. Noile divizii

    si bataliile dureaza prea mult. o lupta dureaza cel putin 5 min; deci o provincie cam 30 min; mult prea mult timp pierdut
Sus