• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Wiki la final

DeletedUser985

Guest
te-a sau te renuntat la wiki ? o_O :eek: :oops: nu prea inteleg... (ce vrei sa zici)... :confused:
:confused:
 

ARTUR78

Enchanter
Daca citesti cu atentie observi ca din viteza au fost inversate literele m si a, deci ar trebui sa vezi am renuntat in loc de ma renuntat.
 

ULISE

Ascended
Sigur nu a vrut sa spuna si altceva? doar atat?
Am vrut sa spun ca wiki este ramasa mult in urma cu actualizarea informatiilor despre joc si din acesata cauza am renuntat la ea!
Oricum exista alte site-uri care sa ofere informatii mult mai recente si mai complete.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Ai sa fii surprins... chiar si in franceza : furculition, fripturition. Viata e simplu si usor, nici romana in jur nu vad prea bine, oi fi eu chior. Fiii nostri se incurca-n cratime, fi-uri si i-uri. Na, c-am dat-o p-asta, sa nu va fuga oachele :rolleyes:
 

ULISE

Ascended
Ai dreptate Elmer, uitasem ca suntem tara recunoscuta ca francofona. :)
Dar in domeniul IT si in Aviatie (ca sa trag spuza si pe turta mea) se foloseste engleza. :(
 

DeletedUser985

Guest
Si pe langa ce limba se vorbeste (de pe) la noi, mai avem uneori prea obisnuita surpriza a dilemei cratimei dintre cuvinte care te mai poate pune pe ganduri, alteori punctuatie ratacita pe alocuri, si cateodata ajungi sa te intrebi oare acela sau celalalt ce vrut sa spuna sau daca ar avea si altceva de spus... E vreun cod specific? sau pura greseala literara?
 
Sus